O nas Outsourcing Wdrożenia Serwis drukarek INTERNET AUDYTY SPRZĘT SPORT DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA Kontakt

Serwis drukarek

W wielu firmach, nawet tych z elektronicznym obiegiem dokumentów przestoje w druku powodują dyskomfort, a nawet brak możliwości „popchnięcia” pewnych spraw, czyli straty.

Biura projektowe oraz inne firmy z branży poligraficznej i pokrewnych doskonale znają sytuacje, kiedy brak maszyny drukującej, bądź jej awaria jest prawie równoznaczna z brakiem zasilania.

W ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorstw wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy profesjonalny pogwarancyjny serwis urządzeń drukujących. Nasi pracownicy przeszkoleni są w serwisie urządzeń laserowych, drukarek atramentowych większych formatów i ploterów czołowych producentów.

Napraw staramy się dokonywać bezpośrednio u Klienta, minimalizując czas przestoju. W uzasadnionych przypadkach dokujemy ich w centrum serwisowym. Na czas naprawy jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt zastępczy.

Dokonujemy również audytów druku, które mają za zadanie doprowadzić do sytuacji, gdzie proces wydruku przybiera przezroczystą formę pozbawioną „wąskich gardeł”.